top of page
153965553_181749756712677_34698149308435

Privat Sardinia 

Domů     Produkty     O Nás     Kontakt 

Privatní produkce ovoce a zeleniny s jihu Sardinie, je to co můžeme zprostředkovat, jak pro jednotlivce v odběru, tak i pro velkoobchody.

Pohybujeme se v oblasti Jižní Sardinie již Více než 12 let a jsme v úzké spolupráci s místními majiteli plantáží . S mnohými jsme ve vazbě takřka rodinné, kdy se podílíme i na pěstování a sklizní nejen oliv a rajčat ,malanzanim cukini, ale hlavně i na ovoci, které je zde v této době jara opravdu mnoho. Můžeme zajistit dodání čerstvých citrusových plodů přímo od pěstitelů ,pomeranče, citrony, mandarinky a i speciální odrůdy červených pomerančů.

Širokou paletou je dodávka zeleniny , která zde na jihu se pěstuje zcela bez pesticidů a je navíc s půdy která je plná minerálů , kdy zde takto pěstujeme rajčata, která se vývážejí ze Švýcarska a jejich kvalita je nejen v čerstvosti, ale i v následných možnostech zpracování,nejvíce tedy sušený rajčata v olivovém oleji, rajčatový pesta, salátový směsí , dipi a další. V sekci zeleniny můžeme nabídnout celoročně nejen dodávku rajčat ale hlavně i salátových druhů zeleniny, cukety , melanzany, melouny, rukola , čerstvý fenykl a další dle poptávky odběratele.

Velkou paletou našeho portfolia je zcela určitě olivový olej , který máme s našich plantáží , které jsou v horách, kde je nejen nejvíce slunce zde na jihu Sardinie, ale i minerálů. Olej tak má vysokou hodnotu především ve studené kuchyni. Zpracováváme, tak nejen samotný olej, ale i zeleninu nakládáme pro studenou kuchyni právě do tohoto oleje , který je nositelem neodolatelné palety variant kuchařského umění a chutí.

Zemědělství nebo li agrikultura je zde jedním z hlavních prvků produkce ostrova, tak je opravdu možno zaručit, nejen dostateční množství pro dodání ale především také kvalitu ovoce zeleniny. Aby jsme ucelili celkový přehled našeho sortimentu jsou v našem portofoliu i místní sýry Pecorino, která je vyhlášenou tradiční specialitou ostrova.

Sýry s ovčího mléka pod tímto názvem se rozdělují do několika skupin a to dle doby zrání sýrů. Jsou to pecorino fresco, a pecorino stagionato, které zraje několik měsíců 6 až 24 minimálně.

 

V oblasti jižní Sardinie se pohybujeme více než 12 let a máme již mnoho kontaktů a známých mezi místními majiteli plantáží. S mnohými jsme ve vazbě takřka rodinné a pravidelně jim pomáháme se sklizní oliv, rajčat, lilků, cuket, a především ovoce.

 

Proto můžeme zajistit dodání čerstvých citrusových plodů

· pomerančů (i speciálních červených odrůd),

· citronů,

· mandarinek.

Ze zeleniny můžeme doporučit především skvělá místní rajčata, a to nejen čerstvá, ale i zpracovaná jako

· sušená rajčata,

· sušená rajčata naložená v olivovém oleji,

· rajčatové pesto,

· salátové směsi s rajčaty,

· dipy a další produkty.

 

 

Dále můžeme nabídnout celoročně dodávku dalších druhů zeleniny, jako jsou např.

· různé druhy salátů,

· okurky,

· cukety,

· lilky,

· melouny,

· rukola,

· olivy,

· čerstvý fenykl a další – podle poptávky odběratele.

Nespornou výhodou je, že místní zelenina i ovoce jsou pěstovány zcela bez použití pesticidů, což se odráží v jejich kvalitě.

Naší specialitou je pak zcela určitě olivový olej. Plantáže olivovníků, z nichž jsou olivy získávány, se nacházejí v horských oblastech jižní části ostrova, které zaručují dostatek slunce i půdu bohatou na minerály. Tyto podmínky jsou optimální pro olivy, z nichž je vyráběn tak kvalitní olivový olej, že je vhodný i pro studenou kuchyni. Tento olej je využíván samozřejmě i k nakládání zeleniny, kterou nabízíme.

Pro ucelení nabídky chutí a vůní Sardinie, které Vám můžeme zprostředkovat, nabízíme i místní tradiční ovčí sýry Pecorino, a to v různých stupních zralosti – od čerstvého pecorino fresco po pecorino stagionato, jenž zraje minimálně 6 měsíců.

 

Všechny produkty dovážíme přímo od pěstitelů, takže jsou čerstvé, levné a kvalitní.

bottom of page