top of page
Logo.png

Váš hotel v Porto Pino na jihu Sardinie

sun-159392_1280.png
kormidlo0_edited_edited.png

Cala Dei Pini

Hotel Cala dei Pini v Porto Pino se nachází v nedotčené zátoce zálivu Palmas, 600 metrů od pláže Porto Pino na jihozápadě Sardinie. Hotel má 120 lůžek a nabízí širokou škálu pokojů, které lze přizpůsobit vašim potřebám.

 

Nádherná krajina kolem hotelu dává svým hostům příležitost obdivovat z balkonů svých pokojů překrásný výhled na lagunu, borovicový les Pini D'Aleppo a na úchvatnou zahradu kolem hotelu. Na zahradě hotelu se můžete procházet mezi banánovníky nebo můžete relaxovat u bazénu s lehátky.  Pro děti je zde malé hřiště na kterém si dostatečně vyhrají. 

 

Krajina Porto Pino kolem hotelu dává hostům Cala dei Pini vždy nové emoce každý den: úsvit nebo růžový odraz plameňáků na laguně, vůni a intenzivní barvy středomořských esencí nebo dokonce ohnivé západy slunce, které zdobí hladinu moře.

photo1jpg%20(2)_edited.jpg
Cykloturistika

Sardinie nabízí odpočinek, přírodu, dobré jídlo, historii, tradice, ale také silnice, vyšlapané cesty, venkovské cesty ideální pro milovníky cykloturistiky nebo pro ty, kteří se rozhodnou poznat lokalitu Porto Pino.


Hotel Cala dei Pini nabízí mnoho cyklistických tras v Porto Pino.
Cala dei Pini připravila pro své zákazníky některé cyklostezky vhodné pro každého, od nadšenců hledajících obtížnější trasu, až po turisty, kteří si chtějí poprvé vyzkoušet cyklistický zážitek.

hotel-cala-dei-pini-porto-pino-sardegna-
hotel-cala-dei-pini (26).jpg

Stravování

VYHLÁŠENÁ ITALSKÁ KUCHYNĚ

Hledáte hotel s plnou penzí v Sant’Anna Arresi? Hotel Cala dei Pini v Porto Pino vám zaručuje vynikající restaurační služby. Hotel Cala dei Pini je ve skutečnosti vysoce ceněn pro svou bohatou a originální kuchyni a pro svou prostornou a příjemnou jídelnu.

V hotelové restauraci Cala dei Pini je u stolu 120 pohodlných míst k ochutnání vynikajících pokrmů této tradice: gnocchetti alla Campidanese, ravioli, pečené sýry, seadas a mnoho dalšího. Součástí restaurace je také venkovní veranda s výhledem do hotelové zahrady, kde se ráno podává snídaně formou bufetu.

hotel-cala-dei-pini-porto-pino-sardegna-
Co napsali naši zákazníci

Skvělý hotel pro ty, kteří hledají klid a skvělé služby. Perfektní hodnota za peníze. Čisté pokoje, bezvadný servis. Bez váhání lze doporučit rodinám a lidem, kteří chtějí zažít moře bez obětování pohodlí. 

..a také tentokrát odcházíme s touhou vrátit se. Lokalita obklopená zelení s parkováním zdarma, vybavená všemi službami od čistých a pohodlných pokojů až po laskavý a vždy zdvořilý personál. Přidám nádhernou kuchyň. 

Hotel Cala dei Pini plně splnil naše očekávání. Všichni zaměstnanci se ujistili, že naše dovolená proběhla v absolutním klidu. Čisté pokoje, vynikající jídlo a vynikající vína doporučená manažerem, který je vždy přítomen a nápomocný každému. 

hotel-cala-dei-pini-porto-pino-sardegna-
bottom of page